Skontaktuj się:

600 652 889

600 042 553

 

 

Infomacje o firmie

Firma VIKING Jarosław Wójcik jako niezależna jednostka powstała w lipcu 2012r.

Wcześniej funkcjonowała w ramach Przedsiębiorstwa Szwedzkiej Myśli Technicznej „Viking”, które zostało założone w 1993 r. jako Spółka z udziałem kapitału zagranicznego. Na początku swojej działalności zajmowało się wykonawstwem robót drenarskich i melioracyjnych, sieci wodociągowych, kanalizacyjnych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków w ramach Zamówień Publicznych. Od roku 2004 ukierunkowało się głównie na obsługę klientów indywidualnych.

W roku 2006 opierając się na doświadczeniach wielu firm skandynawskich rozpoczęliśmy działania proekologiczne w zakresie systemów ogrzewania wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii tj. pompa ciepła, kolektory słoneczne. Obecnie wachlarz naszych usług z zakresu OZE rozszerzyliśmy o instalacje fotowoltaiczne.

Świadczymy kompleksową obsługę inwestycji (od projektu instalacji, poprzez dobór i dostawę urządzeń, do montażu zakończonego uruchomieniem systemu i przeszkoleniem użytkownika w zakresie obsługi).

Oferujemy rozwiązania oparte wyłącznie na urządzeniach i materiałach najwyższej jakości:

  • Pompy ciepła NIBE, IVT
  • Fotowoltaika SMA, Fronius, Solar Edge, Q-CELL, SHARP, LG, CORAB
  • Instalacje PipeLife, KAN-Term, NIBCO, PURMO, Regulus, FERRO, TERMOKONTROL

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez szkolenia i praktyki w przedsiębiorstwie GRÄVFIRMA Jan Lundblad AB (Szwecja), NIBE-BIAWAR Sp. z o.o, SunEnergy Sp. z o.o., CORAB Sp. z o.o., KENO Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.